Treideris ekspertas

Tiktų pasakyti Teisingas kursas, susisteminantis svarbiausius dalykus prekiaujant valiutomis ir kitose finansų rinkose.
 
Pateiksime strategijas ir metodikas, kaip pasiekti rezultatų, teisingai vadyti kapitalą skiriant nedaug laiko prekybai dienos eigoje.

Ilgalaikiai sandoriai - tai teisingas pasirinkimas tiems, kas nori skiriant pakankamai mažai laiko turėti maksimaliai teigiamą rezultatą.

Rodikliai ir fundamentalioji analizė - tai didžiulė pagalba, o ne trukdžiai treideriui. Kaip juos stebėti, kaip laiku sureaguoti, turint mažai laiko ir neįsipareigojant nuolatiniam sėdėjimui prie terminalo.

Mokymų programa paremta naujausiomis metodikomis, kurias įgijome bendradarbiaudami su garsiausiais pasaulinio lygio prekybininkais ir dalyvaudami jų mokymų programose.

Išmokite ir pritaikykite žinias prekiaudami valiutomis. 
Būkite konkretūs prekyboje. Tik su pasirengimu bei mokėjimu valdyti riziką galimas rezultatas ir stabili treiderio psichologija.

Neskirkite visos dienos brangaus laiko tuščiam sėdėjimui prie kompiuterio ir žiūrėjimui į grafikus.

Neapsikraukite nežinomais indikatoriais ir robotais. Tai išsamus kursas apie techninę analizę, pridedant prie jos ir fundamentalios analizės principus – ekonominių naujienų analizavimą, prognozavimą. Atsirenkant svarbiausias naujienas, sudarant prekybinį planą galima pasiekti maksimaliai aukštų rezultatų prekyboje. Tik pasiruošęs žmogus gali jaustis užtikrintai bei pasitikėdamas savimi, protingai elgdamasis siekti rezultatų.


Mokymų trukmė: 3 savaitės, jei lankoma kasdien (darbo dienomis). Galimybė lankyti mūsų biure arba nuotoliniu būdu (ONLINE).

Pastaba: laikus ir datas galime keisti ir derinti pagal Jūsų pageidavimą.


Po kiekvienos paskaitos gaunate VIDEO įrašus, kuriuos su specialiu kodu galite peržiūrėti bet kuriuo metu neribotą laiką.

Registruokitės į mokymų programą jau dabar:

* - (žvaigždute) pažymėtus laukus būtina užpildyti
Vardas:*
Pavardė: *
Telefono nr.: *
El. paštas: *
Įveskite saugos kodą: *
Įveskite saugos kodą:

Naujienų prenumerata

Gaukite savaitines rinkų apžvalgas bei naujienas

Privatumo politika

Susipažinkite su "Forex faktoriaus" duomenų rinkimo ir apsaugos politika. Susipažinti