Nemokami web seminarai

NEMOKAMAS VIDEO SEMINARAS - tai puikus būdas išgirsti apie valiutų rinką ir susipažinti su mūsų įmone žmonėms, kurie gyvena ne Vilniuje. Vaizdinė medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai. Online seminaras - puikus būdas turiningai praleisti laiką, įgauti žinių ir pamąstyti apie ateities perspektyvas! 
Finansų rinkos reikalauja žinių ir supratimo ne tik apie veikimą, tačiau ir apie analizės metodus bei jų taikymą. Stengiamės paprastai pateikti informaciją ir žmogui sudaryti teisingą požiūrį apie rinkas, rizikos valdymo svarbą.

Seminaro metu dalyviai bus supažindinti su didžiausia pasauline rinka - valiutų rinka, šios rinkos privalumais. Taip pat, žinoma, finansų rinkos veikia pagal tuos pačius principus, todėl daug dėmesio skiriama ir akcijų, žaliavų rinkų analizei. Mūsų seminarus lanko ir investuojantys akcijų rinkose žmonės tam, kad išmoktų dar tiksliau daryti makro-ekonomikos ir techninę analizę. 

Kodėl apskritai verta rinktis investavimą arba spekuliavimą finansų rinkose?


♦ Jūsų niekas neriboja – pasiekiate didžiausias rinkas būdamas bet kuriame pasaulio krašte. Žinios finansų rinkose svarbios ir kuo daugiau turite supratimo, tuo galima geresnių rezultatų pasiekti. Valdote savo laiką ir atsakote už savo veiksmus rinkose. Jūsų bosas - finansų rinkos ir paklusti reikia tik joms. 
♦ Spekuliantu gali tapti kiekvienas, kuris pasiryžęs siekti tikslo šioje srityje. Žinoma, įvaldyti rinkas iki galo reikalinga disciplina ir užsispyrimas, taip pat gebėjimas reaguoti ir priimti sprendimus stresinėse situacijose. Todėl išlikti rinkose gali ne kiekvienas. 
♦ Kviečiame į NEMOKAMUS pažintinius seminarus apie valiutų rinką. Taip pat apžvelgiamos ir kitos finansų rinkos: akcijų, žaliavų.
♦ Seminaro trukmė: 2 dalys, kiekviena po 1 akademinę valandą. Gaukite web seminaro VIDEO įrašus ir turėkite galimybę peržiūrėti Jums tinkamu momentu.

Registruokitės WEBINARUI jau dabar ir sužinokite daugiau!

* - visus formos laukus būtina užpildyti
Vardas:*
Pavardė: *
Miestas: *
Telefono nr.: *
El. paštas: *
Įveskite saugos kodą: *
Įveskite saugos kodą:

Naujienų prenumerata

Gaukite savaitines rinkų apžvalgas bei naujienas

Privatumo politika

Susipažinkite su "Forex faktoriaus" duomenų rinkimo ir apsaugos politika. Susipažinti